Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem YouTube-pomale se načítá a seká se...

Zdravím, poslední dobou (asi posledních 14dní) mám zrejmě problém se svým internetem. Pokaždé když si na Youtube pustím nějaké video, klidně i takové co má 3 minuty tak se to pomale načítá a vždycky se na chvíli sekne protože není video načtené (prostě ten šedý proužek co ukazuje jak je video načtené se pomale načítá) i když mám kvalitu na 360p :-/ zajimávé ale je že v průběhu dne to de občas i dobře ale ne moc často..zajímalo by mě jestli to jsou nějaké výpadky internetu nebo co nebo je to jen počítačem nebo prohlížečem (používám Firefox a dělá to i u Opery) je to pro mě opravdu záhada protože to dřív nedělalo až teď poslední dobou...:-| budu rád za každičkou radu :-)

Mě to jede v pohodě. I na 1080p. Zkus aktualizovat prohlížeč a flash player. Mám Firefox 24 a flash player 11.8.800.168. A nemáš náhodou aktivovanou experimentální html5?
html5
Když je to povolené, tak jsou některá videa ve formátu WebM, místo h264 a video jede přímo v prohlížeči, bez flash playeru. Když jsem to zkoušel, tak fungovalo všechno, ale kdoví..

No např. když si večer pouštím na mobilu nějaká videa (klidně i nějaké hodinové Let's playe) tak to jede v pohodě na HD..a nejmenovaný uživatelk notebooku co je připojenej přes Wifi si zatím na nic nestěžoval...:-) a stahovač...to myslíš nějakej torrent nebo tak? tak to mám povypínaný akorát běží Avast...

Hoj, je to tak, poslední dobou je youtube nepoužitelné. Zvláště večer. Moje připojení zvládá stahovat bez problému 2 megabajty za sekundu takže připojením to není. Problém je na straně googlu, servery nestíhaj páč se zvyšuje rapidně počet jeho uživatelů. Řešení ? Žádné, počkej až google dokoupí servery. BTW, tendle fail je víceméně pohana cloud computingu.

Je to v googlu ... jedná se o celkem známou věc. Je o tom dost dohadů, všechny však končej tím že googlu narostl moc rychle počet uživatelů kteří začali konzumovat jeho služby (náročné na výpočetní výkon viz. 720p streamovaná videa atd). Jen si to zkuste někdy spočítat jakej musí mít google výpočetní výkon...

Možná to bude tím připojením k internetu, ale podobné problémy mám tak jednou až dvakrát za měsíc taky. U mě je to kvůli prohlížeči(Mozilla)...doplňky, které v něm mám nainstalovaný zvýšují využití paměti na 1 000 000 kB a výš. Nedokázal jsem si to vysvětlit, ale jiná příčina tam být nemohla. Proto používám Google Chrome.
EDIT: A už vůbec si nedokážu vysvětlit, proč je to jen párkrát za měsíc...

Mám totožný problém. Nevím přesně od kdy, tak nějak před týdnem to začalo. Řešení jsem nenašel. Ale aby to bylo ještě záhadnější tak měřením na my_speed jsem naměřil plnou rychlost mé linky ( cca 20Mbps ). Pokud ovšem chci nějaké video, dostanu se s bídou na 100kbps. O videu 720p si můžu na YouTube nechat zdát :-(. Nejsi v tom tedy sám.