Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proč se mi seká hudba na PC?

Zdravím, už delší dobu mě otravuje to, že když přehrávám hudbu ve formálu flac, tak se občas náhodně jakoby zasekne a pak jede zas dál - přesně tak, jako vadné CD v přehrávači. Mám BS a KM player. PC duron 1,3GHz 640 MB RAM a HD 40GB - už je skoro celý plný, z. karta: SB LIVE! 5.1

Vypnul jsem i veškeré nepotřebné procesy. Vždycky vylítne zatížení CPU na 25% a sekne se to. Přitom když táhnu okno a zatížení vylítne na 85%, tak to normálně hraje.
Jelikož výstup z PC používám na analogové nahrávání, tak mi třeba i jediná takováto chyba zkazí celou nahrávku.

Nevíte někdo co s tím, opravdu mě to pije krev..
PC mám sice starší, ale i ten to musí zvládat..

Otazník se píše jen na konci věty, to jste se neučili?
Změna předmětu, původně: ?Proč se mi seká hudba na PC? (host)

Tím bitrate to nebude. to, co se seká, má 922kbps a to co je ok má 953kbps. Režim byl nastavený na DMA (pokud je podporován). Skusil jsem to znovu, vypnul jsem avast, všechno ostatní. Zatížení CPU bez playeru bylo kolem 1%. A Ve stejné písničce se to seklo, ale tak nehorázně, CPU 100%, že jsem to musel vyrestartovat. Přitom se žádný nový proces nebo něco jiného nespustilo. Skusil jsem to samé album stáhnout (jiný audio zdroj), dneska to odskouším. Nebo skusit nějaký Cleaner, i když ten mi jedno smazal celé zvukové zařízení PC...
Je divné, proč to může půl alba jet normálně a v stejné písničce se to prostě seká.

Tak jsem ten disk otestoval v HD tune:
Error scan - ok 100% current worst threshold
V záložce Health je červeně označeno: Reallocated sector count 100 100 36 Failed
Seek error rate 73 60 30 Failed

Je ten disk špatný?

V záložce Health je červeně označeno: Reallocated sector count 100 100 36 Failed
Seek error rate 73 60 30 Failed

k tomu jsem nasel tohle tema
http://pctforum.tyden.cz/viewtopic.php?p=8007147&s id=a7e0d11f97d4547c98ce41dd283d380f
Reklamace disku - Reallocated sector count ...

Tak jsem zjistil, že se to seká třeba i při formátu MP3, divné.
Přitom mám všechny procesy vč. Avastu a Firefoxu vypnuté.
Čas od času vždycky na okamžik vyletí zatížení CPU k 100%. Opravdu nechápu co tohleto způsobuje.]:):-)3-[