Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím radu s nastavením utorrent

Už jsem něco stáhnul. To šlapalo, než mě zablokovali, protože nic nesdílím. Nejsem fanatický stahovač. Pustím to jen občas.

Neumím ale nastavit složku, kterou chci nabídnout ke sdílení.
Na jejich webu je manuál, ale pro jinou verzi.
Win7 64b, utorrent 3.3.1

přečti si pravidla té dané komunity, jsi na privátním trackeru, jaký minimální poměr RATIO (poměr upload/download) na jednotlivý torrent a na všechny musíš mít, hit and run (okamžité zrušení seedování po stažení se může trestat), pokud máš malou kapacitu uploadu, je třeba seedovat velmi trpělivě dlouhou dobu

přes pravé tlačítko na torrentu vyber "Vynucený Start", bude to seedovat dokud to nezrušíš manuálně - je třeba mít povědomí jak správně nastavit utorrent - počty připojení (celkový na vše a na jednotlivý torrenty), v menu "Možnosti" je záložka "Fronta" a tam se nastavuje chování seedování, je třeba si projít manuál co které políčko znamená

pokud máš žalostný upload třeba u o2 (ve svém okolí znám 2Mbit/50kbit) je lepší si koupit VIP účet (se všemi nevýhodami, že je třeba do toho pak neustále sypat prachy) :-D

Ještě prosím vysvětlení pojmů v češtině.
Vím co je to upload, download, stažení.
Netuším, co je to seedování.
Jsou tam nějaké další výrazy, které bych měl znát?
Opravdu jsem jen sváteční stahovač. Filmy, které se prodávají na stáncích za 49,- až 99,- nestahuji. To si raději koupím.

Jo a dík za ten tip na Vynucený start. Měl jsem ho zapnutý u jednoho filmu, který se nedařilo stáhnout. Je to taková blbost s Trencem Hillem. Nic důležitého.
Ale počítá se, i když nemám utorrent spuštěný? ( spouštění při zapnutí Windows mám vypnuto ).