Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozkostičkovaný obraz při spuštění programu

Zdravím,
pokoušel jsem se nainstalovat dva programy na starší počítač s OS WIN98, konkrétně Účto2012 a Účto2013(tedy programy na účetnictví).
Když ale jeden z programů spustím, zobrazí se nějak rozlezle a na třikrát/čtyřikrát(viz. screen).
Myslel jsem si nejdřív, že je to prostě zastaralým OS, jenomže tyhle samý programy šly i na WIN95 a po tom i na WIN 98+. Jenomže na tomhle počítači(kdyžtak doplním HW konfiguraci) to prostě nejde.
Pak mě možná napadá jen něco s grafickou kartou, ale nejsem si vůbec jistý...
Nevíte jaká by mohla být příčina tohohle problému? Díky mockrát za každou radu.

to vypada jak formular bez textu, takze je mozne ze mas poskodene subory s textami formularov, alebo si to blbo nainstalil (blba zlozka, alebo chybne, apod). Napr. nejaky expert dal Win na D: a instalator nacpal vsetko na C: apod. Neviem jak sa ten program instaluje, pozri si nejaky manual alebo podporu od vyrobcu.