Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení PC-TV přes HDMI, není signál, předtím ale fungoval

Zdravím,
mám takový "menší" problém s propojením svého PC s novou TV, kterou jsme si pořídili teprve nyní v sobotu. Když jsme TV prvně zapojili, propojení bezvadně fungovalo (normálně jse si přetáhla film z pc do televize, fungoval zvuk apod). Jenže po nějakých 4 hodinách začala TV hlásit "No signal" a už mi obraz nezobrazila. Přitom v nastavení PC se mi TV normálně zobrazuje dál (v nastavení mám stále nastavené 2 plochy), myší přejedu do "druhé plochy", ale prostě obraz na TV nejede. Nevím v čem je problém, nikde po fórech jsem nenalezla odpověď, když to takhle zničehonic nefunguje, když předtím to 4 hodiny jelo, takže by HDMI vstupy měly být ok si myslím. Nefunguje ani přepnutí na druhý HDMI vstup v TV. Nevěděl by mi někdo poradit, v čem by mohla být chyba, když PC televizi detekuje, ale TV nezobrazuje (v TV je aktivován HDMI vstup)?

Mockrát děkuji za jakýkoliv názor či radu.

Parametry:
HDMI - 3m, nikde nepřekládaný
Windows 7
Grafika - AMD Radeon HD 7700
TV - 26" Hyundai LLH 26185 SMART

Tak momentálně jsem zjistila, když jsem připojila HDMI místo do PC do svého notebooku, tak to jede bez problému. Tak je mi záhadou, proč to nejde v pevném PC (ale aspoň mám potvrzeno, že v televizi to není), když se mi tam "fyzicky" ta LCD zobrazuje v nastavení

Aktuálně jsme zkusili i znovu nainstalovat ovladače grafiky, ale v ničem to nepomohlo. Stejný problém to dělá s jinou TV, kterou jsme zkusili. Zkoušeli jsme i nastavování rozlišení, frekvencí tak aby to souhlasilo s tv a vůbec nic, už jsme z toho zoufalí a nevíme co s tím :(

O grafice jsem psala v hlavním příspěvku, co je to za typ.

Frekvenci i rozlišení jsme zkoušeli nejrůznější, teď tam máme nastaveno optimální pro tu naši TV, i jak je psáno v příručce. Jen prostě nechápu, že když TV vypnu v "módu" HDMI (kde mi to píše žádný signál), a hned poté zapnu, tak se tam na 2 vteřiny zobrazí obraz z PC (a funguje i zvuk), ale hned poté to spadne a nahlásí opět "není signál" a to prostě nepochopím, co způsobuje to, že to spadne a dál už nefunguje :( Prostě to neudrží obraz...