Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno spunty do 5OO Sk

vedeli by ste mi poradit nejake spunty (na MP3 player) tak do 500 Sk? mohli by byt skor take mensie a cierne..sennheiser MX seriu uz asi nie,pretoze nie su dost pevne(zvuk maju dobry)

btw:viem ze spunty su horsia volba,ja sam uz spunty nemam,ale nie je to pre mna..

dakujem

viem ze bola poziadavka do 500,- Sk, ale neda mi, ja mam rok Koss Spark Plug (http://www.progamingshop.sk/koss-spark-plug-p-1630. html) su okolo 1200,-Sk s DPH.
1. Na vsetky Koss je dozivotna zaruka, tak by so servisom nemal byt problem
2. Maju fakt brutalny zvuk, krasne basy a obstojne vysky, na spunty proste vyborny
3. Ked pocuvas co i len potichu, nepocujes nic naokolo (ani svokru :-D:-D)
ale tak ak do 500, tak do 500, ale podla mna by si to tvoj kamarat mal rozmysliet.
(ma niekto aj negativne skusenosti s Koss?)

Ja mam s Koss the Plug i pozitivni, i negativni zkusenosti. Z tech negativnich je to hlavne spatne drzeni v uchu - pokud nejsou uplne nove molitany, maji spunty tendenci vyjizdet - ale mozna je to mymi prasecimi uchy.
Basy jsou silne, vysky nic moc ale ekvalizerem se da leccos dohnat.
Kdyz pominu extremni spunty od Shure a spol., tak Plugy jsou pro normalniho smrtelnika asi skutecne to nejlepsi, co jsem zatim mel moznost porovnat; kupodivu i konkurenti se stejnou technologii spuntu jsou horsi a stoji pritom vic.
Jeste jednim negativem je to, ze odhlucneni je tak dobre, ze clovek neslysi zvoneni saliny, coz se mi jednou malem vymstilo a od te doby je radsi po ulici nenosim.

njn,koss spark plug aj the plug samozrejme poznam a zvuk je super..no,neviem,dotycna osoba(moja segra btw) je zvyknuta na tie klasicke spunty a obetovat viac ako 500sk na sluchadka neviem ci sa oplati,pretoze az tak dlho jej aj tak nevydrzia..a pocul som ze tie "plugy" su dost nebezpecne pre usi,co si o tom myslite?

ale dik za tip

Plugy jsou pro usi stejne nebezpecne jako kterakoliv uzavrena sluchatka. Pokud si je nacpe do usi blb a pusti si tam prehravac na hlasitost obvyklou pro jeho stare spunty za kilo, tak si v lepsim pripade jen ucvrkne do kalhot.
Pro normalni kultivovane pouziti nebezpecne nejsou. Zvukovody od Plugu nejsou v zadnem pripade tak dlouhe, aby se dostaly byt jen na dohled bubinku. Pokud neni segra nemluvne.

Ja mam uz tri roky starsi "The Plug" a uz je to na nich poznat, jsou odrbane, leve sluchatko hraje jen pri urcite poloze kabliku a rozdelat se mi to nepodarilo. Je cas na dozivotni zaruku:-) - netusite, jestli to budou skutecne opravovat, nebo jestli to rovnou meni za nove a pripadne jestli dostanu ty stejne starsi plugy, nebo nove spark plugy? Menice jsou stejne, ale nevim, proc se potom spark plugy objevily, kdyby nemely zadnou vyhodu...

Takze: koncem lonskeho roku jsem sluchatka zabalil, prilozil pruvodni dopis a poslal na ostravskou adresu. Doted (uz 6 tydnu) nejen ze jsem je nedostal zpatky, ale navic se ani neobtezuji reagovat na maily, nepodarilo se mi tam dovolat, proste nic.
Jinymi slovy jsem ty sluchatka uz v podstate odepsal a "dozivotni zaruku Koss" skrtam ze seznamu vyhod a presouvam do seznamu "marketingovych lzi".
Ted premyslim, jaka dalsi sluchatka si poridit, protoze kvuli sluchatkum za 9 kil se mi nevyplati do Ostravy cestovat, abych jim tam zvedl mandle osobne.
Mozna jeste napisu primo do US centraly KOSS, jake ze zvlastni praktiky jejich cesky servis pouziva. Mozna si s tim jen vytrou zadek, ale mozna taky ne.:-|

Dovolim si pridat jeste rozuzleni celeho pribehu - prave jsem vybalil nove zaslane plugy ze servisu, prakticky ctvrt roku pote, co jsem odeslal na opravu ty stare. Teprve po kontaktovani americke centraly Koss se zacalo neco dit.
Toz tak.