Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno spunty do 5OO Sk

vedeli by ste mi poradit nejake spunty (na MP3 player) tak do 500 Sk? mohli by byt skor take mensie a cierne..sennheiser MX seriu uz asi nie,pretoze nie su dost pevne(zvuk maju dobry)

btw:viem ze spunty su horsia volba,ja sam uz spunty nemam,ale nie je to pre mna..

dakujem

Ja mam uz tri roky starsi "The Plug" a uz je to na nich poznat, jsou odrbane, leve sluchatko hraje jen pri urcite poloze kabliku a rozdelat se mi to nepodarilo. Je cas na dozivotni zaruku:-) - netusite, jestli to budou skutecne opravovat, nebo jestli to rovnou meni za nove a pripadne jestli dostanu ty stejne starsi plugy, nebo nove spark plugy? Menice jsou stejne, ale nevim, proc se potom spark plugy objevily, kdyby nemely zadnou vyhodu...

Takze: koncem lonskeho roku jsem sluchatka zabalil, prilozil pruvodni dopis a poslal na ostravskou adresu. Doted (uz 6 tydnu) nejen ze jsem je nedostal zpatky, ale navic se ani neobtezuji reagovat na maily, nepodarilo se mi tam dovolat, proste nic.
Jinymi slovy jsem ty sluchatka uz v podstate odepsal a "dozivotni zaruku Koss" skrtam ze seznamu vyhod a presouvam do seznamu "marketingovych lzi".
Ted premyslim, jaka dalsi sluchatka si poridit, protoze kvuli sluchatkum za 9 kil se mi nevyplati do Ostravy cestovat, abych jim tam zvedl mandle osobne.
Mozna jeste napisu primo do US centraly KOSS, jake ze zvlastni praktiky jejich cesky servis pouziva. Mozna si s tim jen vytrou zadek, ale mozna taky ne.:-|

Dovolim si pridat jeste rozuzleni celeho pribehu - prave jsem vybalil nove zaslane plugy ze servisu, prakticky ctvrt roku pote, co jsem odeslal na opravu ty stare. Teprve po kontaktovani americke centraly Koss se zacalo neco dit.
Toz tak.