Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vypojení notebooku z nabíječky

čau všichni, mám takový problém, když svůj noťas → → Lenovo ideapad y580 ← ← (i5 ivy bridge, GTX660m 2GB) vypojim z nabíječky a hraju přitom nějakou hru/hry poklesne mi výkon a hra se mi začne hrozně sekat, zkoušel sem měnit schéma napájení (rovnováha, vysoký výkon, dynamická grafika (GTX660m) ) ale nic nepomohlo a hry se bez nabíječky sekají jak blázen.. mohl by mi někdo poradit co s tim? Když případně nebudu mít po ruce zásuvku tak abych mohl hrát i tak, případně nějaký tipy? :) dík předem

Vypijes nejaky energy drink, a napojis prsty sa na kontakty napajacieho konektora, poriadne sa sustredis a vpustis tam dodatocne tak zo 20W energie, potom to pojde naplno
(myslene ironicky samozrejme). Este si mozes kupit nejaky slapaci generator s vystupom 19V tak zo 3A, a pri hrani poriadne slapat :)