Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sony Vegas 12 - render

Dobrý den,mám takový problém ve Vegasu s renderingem. Vždycky jsem renderoval tak max 20 minut. Ale dnes tam renderuji skoro 40 minutové video a problém je vtom,že at zvolím jakýkoliv formát,rendering se vždycky po chvíly zasekne. Prostě čas tam ubývá ale procenta se nehýbou a snímky taky ne. Viz. foto: http://2i.cz/2i/i/5253ec71/a5385c179c4b9a9c15289e2 9452f0c27/c1b2e3c91a.f.png

Odpověď na P.S.:
Web 2i.cz takovou možnost nenabízí, on tam ten překryvný průhledný obrázek o velikosti 1x1px dává schválně, aby zabránil přímému linkování jen na obrázek. A je vidět, že to funguje :-)
Nesmíš brát adresu obrázku z adresního řádku, ale z těch linkovacích polí, co máš na stránce po vložení obrázku. Důvod je samozřejmě jediný - reklama. Odkazy totiž zobrazí jen náhled obrázku s reklamou a teprve po kliknutí na něj uvidíš obrázek v plné velikosti (ale samozřejmě překrytý tím průhledným obrázekm 1x1px).