Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou grafickou kartu do 4000kč?

Dobrý den, potřeboval bych poradit, jakou Grafickou kartu do mého PC:

CPU typ AMD Sempron, 1800 MHz (9 x 200) 3100+
Název základní desky Neznámý
Čipová sada základní desky VIA K8M800/K8N800, AMD Hammer
Pracovní paměť 448 MB (PC3200 DDR SDRAM)
BIOS Typ Award Medallion (06/24/05)
Předem děkuji za rady a návrhy.

Vies len tu uz ide o to ze koko chces investovat.....lebo povedzme ze by si potreboval dakych 15-17tis sk..cize urcite menej v cechach aby si si kupil dosku s AM2 aby tam boli DDR2 pamate samozrejme SATAII a PCiE a ktomu daky dobry disk 250G+zdroj daky 480W+grafika odporucam Leadtek 7600GT mam ju a da sa super taktovat...a dake 1G RAM PC667...a hry ti pojdu dobre aspon rok...potom len kupis grafiku a zase budes celkom na urovni.....asi tak...vies ked mas stary PC a kupis tam dobru AGP grafiku tak si nevyhral..no mozno na polroka a potom to aj tak bude sunka a cim skor to predas tak tym to ma vacsiu cenu.......asi tak..moj nazor