Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co rezjedu na tomto PC

Ahoj chci se zeptat jaké hry můžu hrát na tomto pc.
Utahne to třeba Skyrim , Dishonored , GTA 4 , COD MW3 ???
hp elite 7500 mt
Core -i7 3.40 GHz
RAM - 16GB
W7 64 bit .
GeForceGT640 - Celková paměť 4095 mb .

Proboha, a proč to má 16GB RAMky? ::)

Číst tam ty kecy, to je opravdu zážitek

Sestava disponuje vysokým výkonem potřebným pro dnešní náročné aplikace bohaté na grafiku. Potěší také svým stylovým vzhledem, který zapadne do každé domácí kanceláře nebo malého podniku.

No mohl si ušetřit koupi 8gb ram cca do 2 000(bohatě stačí totiž jen 8 gb) a připlatit je radši za grafiku.Jelikož i7 a k tomu dat gt 640 je nesmysl.to je jako koupit ferrari a namontovat kola ze škodovky-daleko nedojedeš :-D To si skladal sám nebo kamarád?