Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co rezjedu na tomto PC

Ahoj chci se zeptat jaké hry můžu hrát na tomto pc.
Utahne to třeba Skyrim , Dishonored , GTA 4 , COD MW3 ???
hp elite 7500 mt
Core -i7 3.40 GHz
RAM - 16GB
W7 64 bit .
GeForceGT640 - Celková paměť 4095 mb .

No mohl si ušetřit koupi 8gb ram cca do 2 000(bohatě stačí totiž jen 8 gb) a připlatit je radši za grafiku.Jelikož i7 a k tomu dat gt 640 je nesmysl.to je jako koupit ferrari a namontovat kola ze škodovky-daleko nedojedeš :-D To si skladal sám nebo kamarád?