Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BSOD - STOP: 0x0000007B

Dobrý den,
mám problém se svým PC kdy po reinstalu win XP mi po nějaké době vždy vyhodí BSOD(viz téma) a restartuje se a následně už HDD ani nevidí. Zkoušel sem ledacos - vytáhnou CMOS baterku, odpojit vše z MB, zero fill disku, instalovat os na externí disk, různé kombinace a nic. Někdy se ještě objeví BSOD STOP: 0x000000F4, taktéž s různými parametry.
Předem děkuji za rady

Tak reinstaloval sem to, vydrželo to možná 15 min a pak to zase spadlo a při dalším bootu mi to dalo hlášku Systém Windows nelze spustit. Uvedený soubor je poškozen nebo nebyl nalezen: <Windows root>\system32\hal.dll. Nainstalujte znovu uvedený soubor

7B chyba je znama a davno vyriešena chyba vo wxp,stiahni si z microsoft download centra prislušny nepovinny update,chyba sa tyka len maleho počtu hw zostav,nestahuje sa cez automaticke aktualizacie,treba si ju najst,stiahnut a nainštalovat manualne,je to chyba určitych revizii ide/sata radičov v čipsetoch vo vztahu k wxp......