Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluchátka Razer - neuznana reklamace

Dobry den,

daval jsem pred cca 2 tydny na reklamaci sluchatka Razer, sumelo v levem sluchatku. Dnes prislo vyjadreni z obchodu czc.cz a to konkretne:

REPRO Sluchátka RAZER Tiamat Expert Gaming Headset
Vyjádrení technika: neuznana reklamace, chybi seriove cislo

Tohle vidim, slysim naprosto poprve. Kde maji sluchatka jako seriove cislo? Nekde uvnitr a sluchatka jsem daval na reklamaci samozrejme bez mechanickeho poskozeni, mam to i v protokolu. Zbozi jednoznacne neprevezmu, tohle je vysmech.

Setkal se s tim nekdo?

Lubos

To je riadna blbost. Odpis im ze nak vyrazia technika. Ty niesi povinny skladovat nejake SN, maximalne tak na fakture, alebo dodaku. Obal niesi povinny drzat doma. Nech to pekne zreklamuju, dovod ze to nema SN, teba ako zakaznika vobec trapit nemusi.

Ani nevite jak me tohle vytocilo. Zitra jdu na pobocku osobne a vymlatim z nich duse. Jde mi taky o to, ze me zdrzuji, sluchatka tamhle za dva tisice a ani je nemuzu pouzit. Lze uplatnit celych 30 kalendarnich dni na reklamaci a zapocitat do toho i tyto nevyreklamovane dva tydny? Dle me by to melo jit, protoze takhle bych mohl cekat klidne i mesic a pul, tedy pul je ten co jsem cekal do ted na toto naprosto nesmyslne vyjadreni technika.

Dobry den,

zadny s/n na sluchatkach nebylo ani pri koupi. Pokud je uvnitr produktu, je zcela neporusen. Ja reklamoval jen sluchatka, papiry, obal atp. mam doma a neni moje povinnost jej predavat s produktem, ktery reklamuji. S/N by mel resit prodejce, tedy v mem pripade czc.cz, ja jako koncovy uzivatel o tom jen tezko mohu rozhodovat. Tohle se mi zda jako naprosty ojeb ze strany reklamacniho oddeleni, tohle si muzou rict klidne u kazdeho zbozi, ze chybi serial a nazdar. Pochopil bych, kdyby to bylo po dvou letech a dalsi roky by zodpovidal primo vyrobce, ale tohle je jen dva mesice stary produkt.

papiry, obal atp. mam doma

Radši si ten blistr prohlídni, možná tam je proužek s číslem (ať tam nejsi za troubu). Ale pro reklamaci musí stačit prodejka.
Pak je tu ještě tahle orgaizace, ti by to mohli prodejci vysvětlit i s čísly paragrafů a předpisů.
Ovšem je to dražší tarif 10Kč/min. Mají tam i radu
na e mail.