Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluchátka Razer - neuznana reklamace

Dobry den,

daval jsem pred cca 2 tydny na reklamaci sluchatka Razer, sumelo v levem sluchatku. Dnes prislo vyjadreni z obchodu czc.cz a to konkretne:

REPRO Sluchátka RAZER Tiamat Expert Gaming Headset
Vyjádrení technika: neuznana reklamace, chybi seriove cislo

Tohle vidim, slysim naprosto poprve. Kde maji sluchatka jako seriove cislo? Nekde uvnitr a sluchatka jsem daval na reklamaci samozrejme bez mechanickeho poskozeni, mam to i v protokolu. Zbozi jednoznacne neprevezmu, tohle je vysmech.

Setkal se s tim nekdo?

Lubos

Dobry den,

zadny s/n na sluchatkach nebylo ani pri koupi. Pokud je uvnitr produktu, je zcela neporusen. Ja reklamoval jen sluchatka, papiry, obal atp. mam doma a neni moje povinnost jej predavat s produktem, ktery reklamuji. S/N by mel resit prodejce, tedy v mem pripade czc.cz, ja jako koncovy uzivatel o tom jen tezko mohu rozhodovat. Tohle se mi zda jako naprosty ojeb ze strany reklamacniho oddeleni, tohle si muzou rict klidne u kazdeho zbozi, ze chybi serial a nazdar. Pochopil bych, kdyby to bylo po dvou letech a dalsi roky by zodpovidal primo vyrobce, ale tohle je jen dva mesice stary produkt.

papiry, obal atp. mam doma

Radši si ten blistr prohlídni, možná tam je proužek s číslem (ať tam nejsi za troubu). Ale pro reklamaci musí stačit prodejka.
Pak je tu ještě tahle orgaizace, ti by to mohli prodejci vysvětlit i s čísly paragrafů a předpisů.
Ovšem je to dražší tarif 10Kč/min. Mají tam i radu
na e mail.