Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna HP DJ 5652 - problémy s češtinou v ovládacím programu

Zdravím všechny a mám dotaz. Nainstalovala jsem si tiskárnu HP DJ 5652 (ovladače v češtině) na dvě PC. Na jednom PC proběhla instalace bez problémů a vše je v češtině (obě PC mají system WIN XP Profi) tak jak má být. Na druhém proběhla instalace také bez problémů, ovšem menu (vlastnosti) je částečně (hlavička) v češtině a částečně v neznámém (typla bych jeden ze severských jazyků) jazyce (takže například kvalitu tisku či formát papíru nastavím jen odhadem, protože je to nesrozumitelné). Hledala jsem nastavení jazyka, ovšem najít se mi to nepodařilo. Díky všem...

[mod]Upraven titulek dotazu - původně "Tiskárna HP".
(host)[/mod]

Jakou jsi instalovala verzi ovladače? Není na stránkách výrobce novější?

Seš si jistá, že jsi při instalaci na druhý počítač zvolila češtinu? Možná ses uklikla o jeden řádek vedle. Nějaké dialogy si bere ovladač ze systému, proto je část v češtině a část třeba finsky. Takže zkusit odinstalovat ovladač HP a znovu nainstalovat.

Pro lepší představu by bylo vhodné přiložit screenshot.

Instalovala jsem poslední dostupný ovladač, který na HP stránkách je v současnosti k dispozici, ale při instalaci se mě to na jazyk vůbec neptalo (ovladač byl v češtině - 5600_csy_win2k_xp). Protož hledám asi i teď marně, kde nastavit jazyk.