Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bios ADVANCE SETT.

čus, prosím potřebuju na notebooku ACER ASPIRE se dostat do záložky ADVANCE SETTINGS, jelikož ten Phoenix co tam je je asi vtip. Nedá se tam nic nastavit... Jak si tuto možnost můžu z aktivovat? Na googlu jsem se skoro nic nedočetl.. Už z toho šedivým..

dík dík dík

Takže, dnes jsem se na to vrhl, nainstalován XP z CD, aktualizovány ovladače, service packy a vše možné. Internet pomocí USB klíčenky od O2 již funguje!
Co jsem zjistil, tak pravděpodobně opravdu odešla zvuková karta. Teď se chci zeptat, usb externí zvuková karta by vyřešila tento problém? Kdyžtak jestli můžete, doporučte co nejobyčejnější, pouze ať to má slot na Jacka.

Jinak všem vám děkuju za rady, už jsem zase o něco moudřejší :-)