Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zjistit ip adresu u cisco catalyst 2950

Mam problem dostat se do cisca catalyst 2950, heslo znam ale neznam ip, zkousel jsem reset do defaultu, ale marne nejak to vubec neraguje a v jednom manualu jsem se docetl, ze ten reset pro expres setup na 10.0.0.1 jde pouze pokud neni konfigurace v souboru? Nemate nekdo tucha jak tu ip zjistit popripade jak nastavit jinou?
Ja uz jsem zoufalej :(

Diky vsem za rady, uz jsem to i s jejich pomoci vyresil. Postup prikladam. Dik fsem ;)

tak jak jsem to vyresil:
1) propojil jsem se specialni redukci(viz link od touchwooda) z vyvodu console na catalystu 2950 na port COM v PC
2) spustil hyperterminal s konfiguraci: bits per second: 9600,Data bits: 8, parity: None,Stop bits: 1 a restartnul router, pokud vam najede konzole a znate heslo tak mate vyhrano zadejte prikaz enable rekne si to o heslo, po zadani povoli ostatni prikazy
3) smazal jsem stare konfigurace pres prikazy
Switch# write erase
Switch# del flash:vlan.dat
5)nahodil jsem interface
Switch# configure terminal
Switch(config)# interface vlan 1
Switch(config-if)# ip address 10.0.0.1 255.255.255.0
Switch(config-if)# no shutdown
Switch(config-if)# exit
6)zapsal konfiguraci
Switch# write memory

a trikrat slava uz to jede na ip 10.0.0.1
jinak pokud neznate heslo tak postup jak to napravit je tady
http://www.cisco.com/en/US/products/hw/switches/ps6 28/products_configuration_guide_chapter09186a008007 e923.html#xtocid273065