Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nastavit proxy server

Potřebuji poradit, jak nastavit proxy server. Konkrétně stránka happy-foto.cz, kam mi nejde přes jejich HF Asistenta k nim odesílat fotky. Oni pracují na proxy a já nevím jak to nastavit, a co mám zadat do té adresy a jaký port v té záložce Internet-vlastnosti.

AHOJ pouzivam winproxy a dobrej a jednoduchej. na adrese www.winproxy.cz NE s priponou com si stahni winproxy na svem pc ho spust, a na pc ktere mas na siti nastav do internetoveho prohlizece ze se pripojujes pres proxy pripojovat a zadas tam IP adresu PC na kterem si spustil winproxy program a port das 3128 to znamena te to bude xxx.xxx.xxx.xxx:3128 pokud mas wifi a nas jednu sitovku tak ti to asi nepujde ale to nevim , mam na pc sitovou kartu pro net z AP a druhou sitovku pro spojeni 2 pc do lan na vlastnich IP adresach M 295 931 249 me icq