Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rozdíly mezi explorer,exe (Průzkumník) a File Manager(třeba typu Free Commnader, lze ho stáhnout i v

Dobrý den,

kámoš má za úkol z IVT jistit rozdíly mezi explorer,exe (Průzkumník) a File Manager(třeba typu Free Commnader, lze ho stáhnout i ve verzi portable). Chtěli bychom se zeptat jestli nikdo neznáte tytoprůzkumníky a konkrétně jejich rozdíly.

Co jsem hledali na internetu tak jsem toho moc nezjistily..

Děkujem

průzkumník je nahovno.

filemanagery obvykle:
- mají dva panely pro zdroj a cíl
- dole zobrazují klávesové zkratky pro práci se soubory
- integrují příkazový řádek, kam mohou přenést název označeného souboru pro další operace
- obsahují multiprohlížeč různých formátů
- trvale nezobrazuje (neprochází) strom disků včetně sítě, takže na poruchových sítích nezamrzá
- lišta nástrojů se dá uživatelsky konfigurovat

ale nic vám nebrání, najít si své lepší důvody.

tahle generace bude dělat na můj důchod. kriste pane.

A kámoš je určitě sssssssssssssssssssssssssssssyčák a já Čínský bůh srandy! A ještě máte asi krizi pohlavní identity...
Teorie, že Lidstvo vyhyne v důsledku rození stále hloupějších a línějších lidských mláďat má asi reálné kořeny. Doporučuji jednu poučku s. Uljanova: "Učit se! Učit se! Učit se!"

Dodatek: Zkuste najít i s "kamarádem" aspoň jeden rozdíl...