Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém ohledně grafických karet...

Mám jeden dotaz... Mám 750 W zdroj a chtěl by jsem si do pc dát dvě grafické karty. U jedné je napsané že potřebuje 450 W a ta druhá (kterou mam teď v PC) potřebuje 400. Musel by jsem si koupit nový zdroje 850 W ? nebo mi bude stačit ten co mám teď. Díky za všechny rady a typy

Doporučených 400W (450W) je pro celou sestavu, to znamená procesor (+-70W) a ostatní komponenty. Najdi si max. spotřebu obou karet, spocitej si kolik ti zdroj dá skutečný výkon (asi 80%, nevím, nehledal jsem), zjisti jestli to bude fungovat, osobně bych řekl, že ano, ale nevím :-)