Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno BSOD, mrznutie

Ahojte.
Pred pár dňami mi PC začal blbnúť. Zrazu nastala BSOD. Reštart nefunguje, iba tvrdé vypnutie. Po BSOD sa PC často nedá zapnúť, teda ventilátory sa točia, načíta sa DVD mechanika, zapne sa HDD, ale monitor a myš už nie. Nezačne bootovanie. Až po niekoľkých pokusoch sa PC zapne.
Taktiež mrzne, reštart tiež nefunguje, iba vypnutie. S bootovaním je to rovnako ako po BSOD. Mám dojem, že PC začína blbnúť po niekoľkohodinovom používaní.
PC je vyčistený, káble som pozatláčal... máte ešte nejaké nápady čo by som mohol urobiť? Vďaka.

OS: Windows XP... inštalácia v lete

PC bežal 2 týždne v pohode. Teraz zasa začal mrznúť, BSOD... pri reštarte často nechce bootovať, nenaskočí ani BIOS, príp. ak začne bootovanie, často zamrzne pri bootovaní, pri úvodnom screene...
RAM som vymenil, nepomohlo... kondenzátory na doske nie sú vyduté... HDD otestovaný - OK.. PC som mal v oprave, nevie v čom je chyba... odporúča mi kúpiť novú dosku, ale do toho sa mi nechce ísť, čo ak je v poriadku?... nenapadá vám niečo?..

pripájam výpis o BSOD