Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Mail form php script

Zdravim, zhanam mail form scripty v PHP. Konkretne taky nejaky jednoduchy kde by bolo len Meno, Email, Sprava ale aj moznost pripojit maly subor. Pripadne ak viete nejaku stranku zameranu cisto len na tieto mail formy.
PS: take weby ako hotscripts.com poznam ale nechce sa mi tam pol dna hladat a skusat, diky

Rychleji než sepíšeš dotaz a dostaneš odpověď bys to měl, kdyby sis to zkusil vytvořit sám. A ještě by ses něco naučil, nic na tom není. V html si vytvoříš formulář s inputama, jaké potřebuješ a v PHP skriptu zpracuješ (pomocí POST) a odešleš funkcí mail().
Inspiraci najdeš např. na Interval.cz.

hej ludia...Mam napisany formular v php a mam aj svoju platenu domenu a webhosting. Moja stranka je www.rhgrahphic.com. Vzdy ak nakopirujem svoj formular na server, nejde spustit. Uz si vazne neviem rady. Mohli by ste sa pozriet na to a povedat mi co mam zle alebo mam ho kopirovat ako html ked php je ako vsuvka do html alebo ho mam dat len ako php subor?
Dakujem vam :-)
leonik13