Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zablokování notebooku po zadání chybného hesla

Dobrý den, prosím Vás, potřeboval bych poradit. Kámarádka má vypůjčený notebook Acer Travelmate 140. A stala se jí nepříjemnost. Asi si špatně opsala přístupové spouštěcí heslo a při několikátem nesprávném pokusu zadání hesla se notebook samovolně vypnul. Při pokusu ho znovu zapnout se již neobjeví tabulka pro heslo. Pouze se ozývá asi 10 vteřin pípáni a notebook se samovolně vypíná. Z důvodu vypujčení bychom tento problém potřebovali co nejrychleji vyřešit. Je nějaká možnost tento problém vyřešit? Třeba resetováním základní desky nebo obdobným způsobem? Předem děkuji za radu. PS:nejedná se o přihlašovací tabulku ve windows ale asi biosové heslo...

Teď je sice už pozdě, ale můžeš to vyřešit návštěvou servisu. Rozhodně kdyby mi někdo resetovat disk a podobné blbosti, tak bych byl pak pěkně naštvaný. Já bych zavolal majiteli hned po tom, když bych zadal poprvé nesprávné heslo.:-)