Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mrtvy hdd ?Screen test

Je opravdu mrtvý ?nebo to je nějak opravitelný ?
Veškeré hry které šli dříve se stali nehratelnýma.

Dle testů passmark gpu/cpu/ram se zdají v pořádku, HDD má cca o 50% rank nižší.
V jakých dalších programech HDD opravit/testnout ??
f2rv.jpg

Error scan je cca ve 20% a zatím bez chyby, nicméně v disku to občas "cvakne" a notebook se na pár vteřin "zastaví"(cca 5), což jsem ochotnej tolerovat. Nicméně v době cvaknutí to hodilo pole v "pořádku" - edit, moc v pořádku to asi nebude 6pr8.jpg

Co bude lepší ?Nějak to opravit ?(jak?)
nebo pořídit nový HDD ?

Jestli máš cracklou PRO verzi, tak se nediv že ti to vypisuje chyby. Zkusil jsem ho taky (portable) a mám ve SMARTu u všech disků chyby. Asi si tam cracker něco málo upravil :-) Stáhni si normální free verzi a zkus to v ní. Tam mám SMART hodnoty v pohodě. Pro ten lepší pocit jsem pro smáznul...
Ale nejlepší je disk testovat utilitou od výrobce disku. Jestli je fakt disk o 50% pomalejší jak píšeš, tak nejspíš v pohodě nebude

1. Jestli nebyl na disku kus hliníku mezi HDD a plastem, tak to Acer hodně pod jakouoliv úrovní. Myslel jsem že i u těchto sraček je to standart.

2. Celé chlazení je nejspíš špatně udělané, nebo nějak poškozené.