Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Staré komponenty za nové (tak napůl) :)

Dobrý den, mám zřejmě hodně blbý dotaz. Mám doma jeden nový počítač (NT) , ale ten je mi teď momentálně fuk. Potom mám doma druhý počítač (Stolní PC) a ten je sakra starý (cca 8 let) a ten nás bude zajímat. Moje demence za 3, 2, 1...
Abych tam mohl hrát nějaké dnešní hry tak by podle mé tupé teorie stačilo vyměnit starý procesor za nový a starou grafárnu za novou a to by bylo všechno a šlo by to, ne ? S tím, že ostatní komponenty (základní deska, atd.) se vymění nějak časem (třeba po půl roce) taky za nové. Myslíte, že by to šlo místní odborníci ? :D

Ne, nešlo.

Stará budka, starý zdroj, staré prkno, staré RAM. Z toho nový PC nebude ani omylem, bude tam ještě AGP slot na grafiku.

Jednoduše vzato, teoreticky bys mohl použít budku a zdroj, prakticky to bude nějaká vražda, ve které se budou moderní komponenty přehřívat a zdroj to neutáhne, protože to bude nějaký OEM sráč v nejlepším případě od ErrorCase, určený pro P4, tj. s naprosto tragickou 12V větví..