Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NTLDR nenalezen

Dobry den,

Chtel jsem preinstalovat win7 a tak jsem pripojil 2. HDD a puvodni naformatoval, na 2. disku mam instalacku k win 7 ktere kdyz jsem doinstaloval, tak nenabehnou bez 2. disku. System je tedy na disku kde chci ale je to jako kdyby spousteci soubory byly na disku 2. Vim ze je hodnf diskuzi o tomhle tdma ale po hodind a pul jejich cteni uz radsi tady prosim o pomoc. Talze kdyby jste mi nekdo mohl poradit, byl bych vdecny :-)

velice jednoduche, musis sytem i spousteci soubory (zavadec) umistit na jeden tebou zvoleny disk. ;-) Vlastne sis odpovedel sam uz v dotazu.

pokud tomu nerozumis a nechces se v tom hrabat, tak jednoduse, vyndej z PC disk na kterem nechces mit OS, nainstaluj to na ten disk, ktery tam zustane a potom zase ten druhy disk po instalaci pripoj. (samozrejme se to vypojuje a pripojuje pri vypnutem PC)