Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tlačítka v nové Opeře

Čus,
ve starý Opeře (nevim která verze) byli 2 tlačítka, který v Opeře 17 docela postrádám. Nevíte náhodou, jak je dostat zpět? Ta šipečka vpravo sloužila k zobrazení posledních zavřených "tabů" a ten klíč k přihlašování. Dík..

[15963-vystrizek-png]

Co to sakra je za výtvor..?? Spuštěná je jednou, 3 záložky a v procesech je nejmíň 6x, každá bere cca 50MB RAM, což je sice v součtu "normální"(u Opery), ale proč je to tam 6x? ::)