Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tlačítka v nové Opeře

Čus,
ve starý Opeře (nevim která verze) byli 2 tlačítka, který v Opeře 17 docela postrádám. Nevíte náhodou, jak je dostat zpět? Ta šipečka vpravo sloužila k zobrazení posledních zavřených "tabů" a ten klíč k přihlašování. Dík..

[15963-vystrizek-png]

vim, ze to sem nepatri, ale mam porad Operu 12.16, uz definitivne zadna aktualizace nebude?

jinak pouzivat to stale jde, tak pokud tazateli nova Opera nevyhovuje, tak nevidim mnoho duvodu, nepouzivat porad tu starou.

Nevím jak nová opera, ale opera je vysoce konfigurovatelná, takže si tam ty tlačítka můžeš kamkoli přidat (Shift F12- Přizpůsobení vzhledu).
Automatické přihlašování mj funguje přes Ctrl-Enter (na pár stránkách z nepochopitelného důvodu ne). Seznam tabů nevím jakou má zkratku, ale poslední list jde otevřít přes CTRL+{T,Z}.

PS: umí nová verze zobrazení odkazů na stránce v bočním panelu a hledání v nich?
Sám mám Opera 12.16.

V tom případě si Opera vykopala hrob, protože absencí těch rozdílů od ostatních prohlížečů padá důvod ji používat. To si raději zvyknu na Firefox (i když jsem v něm nepřišel na systém dlaždicových miniatur na prázdné stránce).

No já vám o ní nic neřeknu, mám jí sotva pár minut. Chtěl to po mě doplněk Magic Actions for Youtube, kterej se mi hrozně líbí, ale na starší operu jaksi nefunguje.

Co to sakra je za výtvor..?? Spuštěná je jednou, 3 záložky a v procesech je nejmíň 6x, každá bere cca 50MB RAM, což je sice v součtu "normální"(u Opery), ale proč je to tam 6x? ::)