Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypadávání myši

Zdravím.
Poslední dobou se mi docela často sama od sebe vypíná mýš. Mám klasicky optickou, připojenou USB kabelem. Jde o myš CONNECT IT Battle Mouse CI-78. Abych popsal problém: normálně s myší pohybuju, najednou se zasekne (nereaguje na pohyb = kurzor na místě) a za pár vteřin zase jede. Pak většinou následuje hned druhej zásek. Pak zase chvíli pohoda a pak zase tak dva až tři záseky. Taky se mi často stává, že se myš sekne a už se nerozsekne. Musím ji vytáhnout a zapojit do USB. Kontroly úspory mám všude vyplé. Poprosil bych, jestli by semnou někdo krok po kroku neprojel ty logy ze všech možných programů. Jsem počítačově zdatný, ale tohle jde mimo mě. Tak jestli by měl nekdo tu trpělivost, byl bych mu vděčný. Chci zjistit, jestli je bordel v kompu nebo musím reklamovat myš. Díkes :)

Po niekoľkých hodinách trápenia som došiel k riešeniu. Postupujte presne podľa krokov.
UPOZORNENIE: Vykonávajte na vlastné riziko !

1,)Kliknúť Štart, kliknúť Spustiť, napísať regedit a potom kliknúť OK.

2,)Nájsť túto pozíciu v registroch : HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contro l\Class\{4D36E96F-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}

3,)Editovať položku UpperFilters a zmazať odtiaľ imsevent, teda zostane tam len mouclass

4,)Kliknúť na OK

5,)Reštartovať počítač

Tak s touhle myší mám úplně stejný problém. Při hraní se odpojuje, při odpojení vydají Windows zvuk jako když se odebere a přidá USB zařízení, ale myš stále svítí. Jiná myš jede bez problémů. Tahle myš v jiném PC bez problémů (ale v tom jiným PC se s ní nehrají hry :-)). Registr mám dle výše uvedeného příspěvku. Po reklamaci mi byla vrácena s tím že se závada neprojevila. Super herní myš s kterou se nedají hrát hry!
Win7 64b

Jo no, mam to stejně, teď před chvílí mi to po půl roce používání začala jen tak dělat - ani jsem s ní nepohnul, jen jsem koukal na YouTube a přišlo to, dělá to všude. Furt svítí a poté co přestane reagovat vydají Wokna zvuk odpojení a pak to zas třeba pár vteřin, někdy i minut jde... Nechápu
Win7 64bit