Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zavirovany pocitac,nejde nic stahovat

Ahoj, mam strasne pomalej a zavirovanej pocitac a uz si vazne nevim rady. Je jich tam tolik,ze se divim ze jeste funguje. Pred par dny jsem tam mela ten vir s UK policii,v Cechach to je myslim CR a podarilo se mi toho uspesne zbavit,ale hned potom se jich objevilo dalsich milion. Najednou mi neslo vubec nic stahovat .. vzdycky kdyz se to stahne,tak to nejde otevrit,takze si nemuzu stahnout ani zadnej antivirus. Zkusila jsem system restore,ale vubec to nepomohlo. Asi by to chtelo nainstalovat novej software,ale je to moc drahy ( cca £40) a sama to udelat neumim,nemam ani zadny CD a nikoho pres pocitace neznam. Prosim vas poradte mi nekdo,dekuju

To je NB alebo pocitac? Nudzovy rezim funguje?
Idealne by bolo vybrat disk, vlozit ho do ineho PC a cely ho preskenovat antispyware programom.
Este lepsim riesenim by mozno bolo ten utrapeny OS preinstalovat, ale ak nevies spustit recovery (resp. ho nemas) a cistu instalaciu sama nezvladnes, tak to asi nepripada do uvahy.

mozna kdyby na to byl nekde navod

Asi mas na mysli manual k notebooku. Ten niekde je.
Ak v NB ta recovery vobec je (ale snad ano).

Nouzovy rezim funguje ale ani v nem nejde nic stahovat

To si mala zapnuty klasicky "nudzovy rezim" alebo "nudzovy rezim s pracou v sieti"?

Dobre. Takze ako som pisal, bud vyber z NB disk, niekam (do PC) ho pripoj a preskenuj.
Alebo zisti, ci je v NB recovery particia (sprava diskov). A potom uz len spusti recovery spravnou klavesou po zapnuti NB a doklikaj novu instalaciu (pozor, treba si najskor urobit zalohu dat).

\\ manual k NB (ktory najdes a stiahnes na strankach vyrobcu) by ti mohol pomoct.

Nevim jak je to mozny,ale podarilo se mi stahnout antivirus jmenem bitdefender a pise mi to,ze to par viru odstranilo,ale naskakujou tam zas dalsi. Vsechny jsou jmena Adware.Generic,Adware Trojan a jeste Adware.BHO.Bprotector.C. .. myslis,ze to ma jeste cenu se to snazit nejak vycistit? Jinak moc dekuju za rady