Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno sdílení souboru přes Lan

Dobrý den, chtěl bych sdílet, nějakou složku ,která má 15gb+, přes router oba počítače jsou zapojeny v síti přes lan kabele..1PC má Win7 druhý WIN XP.. v tomhle se moc nevyznám. ví někdo co chci a víte jak to udělat? prosím o pomoc.. :)

A pokud se jedná o jednorázové kopírování, mohlo by být rychlejší udělat výměnu disku( rychlost zápisu hdd), případně spojit přímo přes lan (rychlost (1Gb)Ethernet). protože pokud se jedná šitový router, tak rychlost přenosu sotva bude rychlost rozhraní.