Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač a elektromagnetické rušení

Dobrý den,

dostal jsem za úkol sestavit počítač. Počítač se bude nacházet cca 800m od nejbližší intranetové přípojky ve výrobní hale s vysokou hladinou hluku, prachu a hlavně elektromagnetického rušení daného vyskonapětovými zátěžovými testy elektronických obvodů.

Připojení k internetu bych využil optický kabel, ale jak ochránit samotný počítač? Existují skříně, který by tento problém vyřešily?

Díky za odpověď

tam je pc s kabely, to si asi nerozumíme. kam si vytáhnou monitor je jejich věc.

další věc je, jaký výkon a periferie/měřicí karty přímo na tom pracovišti potřebují a co všechno má ten člověk ovládat:
- buď jen dotykový monitor pro jedinou aplikaci, to je jedna cesta.
- nebo tam potřebují přístup k celým windows.

snad ten člověk zná google a udělá si představu, jak průmyslové pc vypadají, případně co od toho chce.

elektromagnetického rušení daného vyskonapětovými zátěžovými testy elektronických obvodů

to je otázka, co si pod tím vlastně představit: jen testování zapalovacích soustav? nuda. jiskřiště s půlmetrovým výbojem? tak to bude zajímavé.

Ale rozumíme: Já mluvím o kompletním PC. Rozumíš? Kompletní PC typu all in one, v jedné skříni základní deska, HDD, CD/DVD, monitor, napájení 24V, zopár konektorů (USB, LAN, COM, atd.)
Nepotřebuji Google, abych si vzpomněl, za 5 hodin toho zase tak moc nezapomenu (čučel jsem na něco takového dnes celé dopoledne a odpoledne). Jsem prostě z oboru a co píšu, to je z vlastní zkušenosti...