Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Disk management (win xp)

zdravím,potrebujem pomoc s disk managementom vo WIN XP,ako možem do disku C (windows)dať viacej miesta z disku D.Músím to robiť cez BIOS alebo sa to dá aj cez Disk management ? v Disk managemente som to hladal ale žiadnu takúto možnosť som nenašiel.Dakujem za odpovede.

když už sis to tam pracně postahoval, nech to být. aktualizace mezi sebou mívají závislosti, teď je pozdě do toho rýpat.

- extrémní optimalizace: sp3 + záplaty ms12-054. z aplikací nainstalovat ie7 nebo 8, .net2 sp2.
vyhnout se používání ms aplikací / součástí windows.

- zlatý střed, kdyby fungoval: povolené jen kritické aktualizace systému.

- samé zlo aneb defaultní nastavení ms: automatické aktualizace úplně všech nesmyslů. start windows je viditelně pomalejší, zabírá to o nějaké giga víc. doinstaluje se děravý humus jako vyšší verze wmp a .net

- totální humáč: dnes je možné nechat si automaticky rozesrat i nainstalované ovladače hw. to je potom po zapnutí radost.