Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Konfigurace Routeru

Ahoj.

Mám problém s tím, že se nemůžu připojit do nastavení routeru. Zkoušel jsem to přes browser : 192.168.1.1 nebo tplinklogin.net a píše mi to Jejda! Prohlížeči Google Chrome se nepodařilo připojit k serveru 192.168.1.1
provider : A1M
router : tp-link
všechno mám zapojený tak jak má být.

Windows vista 32 bit

Děkuji za každou radu.

Microsoft Windows [Verze 6.0.6002]
Copyright (c) 2006 Microsoft Corporation. Všechna práva vyhrazena.

C:\Users\pc>ipconfig /all

Konfigurace protokolu IP systému Windows

Název hostitele . . . . . . . . . : pc-PC
Primární přípona DNS. . . . . . . :
Typ uzlu . . . . . . . . . . . . : hybridní
Povoleno směrování IP . . . . . . : Ne
WINS Proxy povoleno . . . . . . . : Ne
Prohledávací seznam přípon DNS. . : lan

Adaptér sítě Ethernet Připojení k místní síti:

Přípona DNS podle připojení . . . : lan
Popis . . . . . . . . . . . . . . : NVIDIA nForce 10/100 Mbps Ethernet
Fyzická Adresa. . . . . . . . . . : 00-1D-7D-5F-BE-2D
Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ano
Automatická konfigurace povolena : Ano
Spojení - místní adresa IPv6 . . . : fe80::21b0:d5d6:bca2:64fb%8(Preferované)

Adresa IPv4 . . . . . . . . . . . : 192.168.1.131(Preferované)
Maska podsítě . . . . . . . . . . : 255.255.255.0
Zapůjčeno . . . . . . . . . . . . : 4. listopadu 2013 19:23:50
Zápůjčka vyprší . . . . . . . . . : 5. listopadu 2013 7:23:54
Výchozí brána . . . . . . . . . . : 192.168.1.1
Server DHCP . . . . . . . . . . . : 192.168.1.1
IAID DHCPv6 . . . . . . . . . . . : 201334141
DUID klienta DHCPv6. . . . . . . . : 00-01-00-01-18-48-DB-39-00-1D-7D-5F-BE-2
D
Servery DNS . . . . . . . . . . . : 192.168.1.1
Rozhraní NetBios nad protokolem TCP/IP. . . . . . . . : Povoleno

Adaptér pro tunelové připojení Připojení k místní síti*:

Stav média . . . . . . . . . . . : odpojeno
Přípona DNS podle připojení . . . :
Popis . . . . . . . . . . . . . . : Teredo Tunneling Pseudo-Interface
Fyzická Adresa. . . . . . . . . . : 02-00-54-55-4E-01
Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ne
Automatická konfigurace povolena : Ano

Adaptér pro tunelové připojení Připojení k místní síti* 2:

Stav média . . . . . . . . . . . : odpojeno
Přípona DNS podle připojení . . . : lan
Popis . . . . . . . . . . . . . . : Microsoft ISATAP Adapter
Fyzická Adresa. . . . . . . . . . : 00-00-00-00-00-00-00-E0
Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ne
Automatická konfigurace povolena : Ano

C:\Users\pc>

1) mám eset 7 (zkoušel jsem to i s vypnutým fw)

2)# Copyright (c) 1993-2006 Microsoft Corp.
#
# This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP for Windows.
#
# This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each
# entry should be kept on an individual line. The IP address should
# be placed in the first column followed by the corresponding host name.
# The IP address and the host name should be separated by at least one
# space.
#
# Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual
# lines or following the machine name denoted by a '#' symbol.
#
# For example:
#
# 102.54.94.97 rhino.acme.com # source server
# 38.25.63.10 x.acme.com # x client host

127.0.0.1 localhost
::1 localhost

3)ping funguje

4) z žádného prohlížeče to nejde