Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký tichý HDD?

Potřebuju si koupit nový HDD, vyhovovala by mi kapacita 320 GB i v poměru kapacita/cena i svou velikostí. Ale aby byl co nejtišší a nepískající. Poeradíte? Dík:-)

nedavno som si doplnil do pc 250GB seagate model ST3250820A seria 7200.10
je to paralelny disk ale rychlostou prekonava sata disky (netvrdim ze vsetky ale moje wd800jd urcite) )citanie z disku 70MB/s zapis 60MB/s (realne kopirovanie v total comanderi) a je fantasticky tichy
seekovanie hlaviciek je takmer nepocutelne
odporucam