Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android s dobrou GPS, jaký?

Chtěl bych si koupit nový telefon s těmato požadavky:
-kvalitni GPS(na geocaching), hodil by se i elektronický kompas
-cca 4" LCD nebo lepší , pokud možno IPS
-přehrávání videa, slušný reproduktor(stačí mono), předpokládám že podpora formátu avi by neměl být u androida problém
-android
-cena do cca 4000kč

Zatím mě zaujal samsung galaxy trend a ZTE blade V.

Má někdo s těmato telefony zkušenosti? Případně poraďte něco jiného

Děkuji

Ten nemá kompas a bez toho se na geocaching skoro nedá používat. Řešil jsem to samé pro přítelkyni a nakonec padla volba na Zopo C2 Platinum. Po jednoduchém triku na zlepšení GPS je na tom skoro lépe jak můj HTC One X+.

Trend je podle místních hodně zasekaný, dle HW specifikací je to celkem logické. Huawei Y300 není vůbec špatný, pokud se nebude používat na nějaké náročné činnosti.

Mobil a dobrá GPS jde tak trochu proti sobě. I když je většinou použit stejný GPS chip jako u outdoor navigací u telefonů je problém daný jejich konstrukcí. Je v nich instalována anténa o které by se dalo říct náhražková. A u GPS přijímače je anténa alfou a omegou výkonu. Nedej na hodnocení mám founa s GPS a skvěle mě navigoval z Prahy až do Čančuliček. Hledáš něco na geocaching a ten se neprovozuje na silnicích, kde široko daleko není nic co by znehodnocovalo signál, ale velmi často v lese a vůbec v podmínkách kde je spousta odrazů, které GPS se špatnou anténou dokonale zmatou. Nechci tím říct, že by telefon byl nepoužitelný, ale že najít ten dobrý nebude jednoduché. Poptej se radši na na fóru geocaching.cz a návrhy velice pečlivě filtruj a konzultuj.