Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android s dobrou GPS, jaký?

Chtěl bych si koupit nový telefon s těmato požadavky:
-kvalitni GPS(na geocaching), hodil by se i elektronický kompas
-cca 4" LCD nebo lepší , pokud možno IPS
-přehrávání videa, slušný reproduktor(stačí mono), předpokládám že podpora formátu avi by neměl být u androida problém
-android
-cena do cca 4000kč

Zatím mě zaujal samsung galaxy trend a ZTE blade V.

Má někdo s těmato telefony zkušenosti? Případně poraďte něco jiného

Děkuji

Ten nemá kompas a bez toho se na geocaching skoro nedá používat. Řešil jsem to samé pro přítelkyni a nakonec padla volba na Zopo C2 Platinum. Po jednoduchém triku na zlepšení GPS je na tom skoro lépe jak můj HTC One X+.