Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem v tiskárně se mi zasekává papír

dobrý den
mám tiskárnu hp b209a-m a zničehonic se mi v ní začal zasekávat papír. tento problém jsem už s touto tiskárnou měla, ale po chvíli nepoužívání fungovala zas bez problému. nevíte co bych s tím mohla udělat?
moc děkuji!
Změna kategorie, původně: Ostatní (karel)

Často bývá problém v tom, že se tam zasekne papír, někdo jej vyrve a při tom roztrhá. Pak zůstanou kousky v dráze papíru nebo pod kolečky.
Další problém může být v tom, že jsou vodící gumové válečky, které vytahují papír ohlasené, takže se papír v nějakém místě neposune a čidla to ohlásí jako chybu.

To vypada na ohlazene gumove vodici valecky. Jako prvni pomoc ocistit prstem nebo gumou na gumovani tuzky (byva problem se tam dostat, takze ten prst je lepsi). Proste z toho odrit tu ohlazenou vrstvu.

Profesionalnejsi reseni je nechat tiskarnu vycistit, pripadne valecky vymenit.