Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nVidia Quadro NVS 210S - co to, dopytle, je?

Jsem postaven pred ukol poskladat levne domaci pecko (letos uz asi dvacate :-D). Nasel jsem na CZC desku s nForce 430 a integrovanou "nVidia Quadro NVS 210S". Co to, kristova noho, je? Ja znam Quadra jako profi grafiky a neco podobneho "vlozeneho" do north bridge si nejak predstavit neumim. Strejda Google me odkaze akorat tak na e-shopy. Zajimalo by me, s cim (vykonove) to tak srovnat - 6100? 6150? neco vic? Link: product.jsp

Ale někdo ujel při popisování..podle mě je tam ta 6100 nebo 6150 15358
pochybuji že by někdo v tomhle cenovým segmentu přemýšlel nad nějakýma změnama (kromě toho jak co nejvíc osekat náklady-ubereme kablík konektůrek)...My ty levné dáváme s intelem na intel desce s integrovanou vga a zdá se mi lepší než 6100-6150...(když už nic tak ten instalátor od intelu nainstaluje vše sám:-D)

No s těmi víc penězi bych si nebyl tak jistý...chtěl jsem se podívat co to prodáváme za intely ale na czechu je nejspíš nemají a do práce se kvůli tomu dívat nebudu (naopka jdu do hospody). Ale když vytáhnu jen tak ceny z czechcomputeru a normální koncovou z levi tak najdu rozdíl 122kč ve prospěch amd.. No a podle našich obchodníků nás intel vyjde levněji:-D nevím teda jestli o 3,5 nebo o 5kč8-). Jinak si stejně myslím že ten intel celer 2,8 je výkonnější...

ASUS P5VDC-MX 1 232
Intel celeron D336 775 2.8 1390
celkem 2622 (bez)

Asus M2V-TVM - VIA K8M890 1300
AMD Sempron 64 2800+ (socket AM2) BOX 1200
celkem 2500 (bez)

Máš pravdu ;-)

Mladý muž Sempron je oproti velmi obstarožnímu Celeronu přeci jen o dost lepší.
Taky by sis vybral na tahání cihel na stavbě mladého asiata než starýho a furt ožralýho :beer::beer::beer: turka :)

Ten Cler alias Turek by byl drahej i za dáčo.
Na druhou stranu Sempron do AM2 s integrovaným duálním řadičem dokáže podávat šlušné výkony.

Jo a ad ta grafika.

To Quadro je něco mezi 6150 a 6150LE:
gpu_mobo_tech_specs.html

Má takt jako 6150LE.

6150 = na hry to fakt není :(

Na druhou stranu jsem kaufnul ASUS s KM890 a ta grafika je ještě o velký kus horší :(

OMG, nechápu proč nemůžou dělat integrovaný grafiky alespoň s rychlostí Radeona 9600 vždyť to byla plečka oproti 9500 PRO.

Ty 6150 maj výkon někdy horší než Geforce 4 MX 440 :(
Resp. Geforce 4 MX 440 se 128bitovejma pamětma jim dá nafrak :(