Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem posílání dat do mysql databáze pře obyčejný formulář

dobrý den

potřeboval bych vědět co mám udělat pro to abych si přes formulář mohl poslat do db např připomínku... poradíte mi někdo ???
k´d mého formuláře:

<?
mysql_connect("localhost", "name", "password");
mysql_select_db("database");
?>

<div class="main">
<div class='main_head'><div class='header_text'>Pošlete klíč</div></div>
<div class='main_body'>
<form action="poslano.php" method="post">
<table width="450" border="0">
<tr><td width="50"><b>N</b>ázev:</td><td><input class="input_text" name="jmeno" type="text"value=''></td></tr>
<tr><td width="50" valign="top">příspěvek</td><td><textarea style="width:420" name="sekce" rows="5" cols="25"></textarea></td></tr>
<tr><td colspan="2" align="center"><input name="submitter" type="submit" class="button" value="Odeslat"> &nbsp; <input type="reset" value="Vymazat"></td></tr>
</table></form>
</div>

chtěl jsem se zeptat jestli mám chybu tady nebo jestli bude někde v db ... a jestli bude v db, tak jestli by jste mi někdo neporadli jak tu chybu napravit

PS: spojení s databází mi funguje

díky moc za odpověd

a) id nemá bejt jen primary key ale také autoinkrement, aby jsi se o to nemusel starat sám
b) super, že máš myphpadmin, ted tam vlez, najdi si tabulku a klikni na :Vložit, a vlož si tam ručně příspěvek a dej Uložit, až se tak stane, myphpadmin ti tam vloží jeden řádek ale hlavně ti ukáže jakým příkazem to dělal : něco jako : byl vykonán příkaz: "INSERT INTO tabulka... VALUES.."
tak to si zkopíruj: a pod řádek s výběrem databáíze napiš :
☻SQL="a sem vlož ten dotaz z my php admin";
☻ = znak dolaru.
bude to vypadat nějak takto:
☻SQL="INSERT INTO `pozadavky` ( `ID` , `nazev` , `cislenik` , `vytvoreno` , `pozaduje` , `resi` , `stav` , `popis` , `ukonceno` , `posledniZapis` )
VALUES (
'', 'SDC', '0', '0', 'SCS', 'SCSD', '0', 'SEFVGE', '0', '0'
)";
pak za to values :musíš dát hodnoty z formuláře.