Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmenšení velikosti videa

Ahojte všichni.Rozhodla jsem se natáčet jak vlogy tak videa s her.A co se týče těch her, natáčím přes FRAPS a ty videa mají moc velkou velikost.Prosím neznáte při nejlepším free program co mi zmenší velikost videa, ale kvalitu zachová ? Děkuji

Díky moc :) Akorát prosím jak mám ten přidat ten kodek ? :) Nainstalovala jsem ho, pak jsem nainstalovala i ten VirtualDub, ale nemůžu najít jase tam ten kodek dáva a jak se vlastě jmenuje.Prosím dal bys mi návod ? :) Díky moc

Jestli máš Win 7 nebo Win 8, tak si můžeš zdarma nainstalovat Movie Maker. Aktuální verze v pohodě importuje videa natočená frapsem. Můžeš si to prostřihat, přidat titulky, hudbu atd. a exportovat do WMV. Pokud to půjde na YouTube, tak ten si s tímto formátem poradí. Kvalita je celkem slušná a program má jednoduché ovládání. Vyzkoušej.