Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PRINT SERVER u routeru Edimax (USB)

Mám router s print serverem Edimax BR-6104KP (print server má 2xUSB) a tiskárny HP psc1210 a Konica Minolta 1350W. Nainstaloval jsem nejnovější verzi Print Server Utilities a při instalaci ovladačů tiskárny se v portech print server objevil, jak to má být. Tak jsem instalaci dokončil a zkusil tisknout. Úloha je ve stavu Probíhá tisk ale nic se netiskne. Musím ještě něco nakonfigurovat nebo nainstalovat, manuály toho víc neuvádějí. Pozn.: Při připojení tiskárny k USB portu routeru nesvítí kontrolka, i když je tiskárna zapnutá. Je toto v pořádku a LEDka bliká třeba jen při tisku? Prosím poraďte. (Podám další informace pokud, jsem problém nepopsal úplně.)

No máme stejný problém s Edimaxem PS-3207U. Už jsem jako školák instaloval krok za krokem podle manuálu a všechno podle manuálu je v pořádku. Dokonce při pohledu přes HTTP na printserver poznává obě tiskárny připojené přes USB. Porty jsou nastavené. Jediný problém je že při pokusu o tisk to stojí. Úloha se jakože tiskne, ale nic se neděje. Printserver jakoby o ničem neví...