Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chtěl bych nový mobil do 6,5 tisíc

Zdravím, chtěl bych nový mobil, ale vůbec se v tom nevyznám... do 6,5 tisíc . Chtěl bych tam mít:dobrý foťák,rychlý aby se tam NIC nesekalo a zvládlo ty nejnovější aplikace/hry,stabilní net,..

Zatím se mi nejvíce zalíbil http://www.czc.cz/apple-ipod-touch-16gb-black-silv er/131781/produkt?q-category-id=398tg0m3cqiqob7ra2 6a49bbre&q-c-0-producer=s1a6v52ouiecs79csfuvr9vfl1 9 . Nevadí mi, že z něho nemůžu volat.. tahal bych si ještě mojí starou šunku k tomu :D . Tak a teď tu mám 2 hlavní otázky-jaký máte názor na Ipod 5th a jestli je Ipod Touch vlastně stejný jako Iphone akorát se z něj nedá volat , je to tak ? :)
Předem díky za odpovědi.
Změna předmětu, původně: Speezy (Kurt)

watch když to zkouknete celý, zjisíte, že ten Xiaomi Mi2A je docela kýč a to jen díky své ramce... Vše má jinak na dobré úrovni, ale když Mia žere 700 ram a phone má 1000 tak to prostě nestačí a když si spustíte náročnější hru tak se vám začnou ostatní aplikace vypínat.., takže ted fakt nevim :-( , jedinou možnost vidim ten gigabyte nebo nexus4..