Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem KMPlayer a reklama v okně

Od jisté poslední verze KMPlayeru se mi stále při jeho spuštění na jeho pravé straně zobrazuje okno reklam. Sice se dá zavřít, ale nejde úplně vypnout. Dá se nikde něco nastavit, aby se již nezobrazovalo vůbec ?

Není nic jednoduššího, než ve firewallu Windows (brána Windows Firewall) vytvořit pravidlo pro odchozí komunikaci do internetu a zakázat veškerou komunikaci ven pro program/soubor KMPlayer.exe :-) A je klid jak s reklamama, tak s upozorněním na aktualizace.