Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem KMPlayer a reklama v okně

Od jisté poslední verze KMPlayeru se mi stále při jeho spuštění na jeho pravé straně zobrazuje okno reklam. Sice se dá zavřít, ale nejde úplně vypnout. Dá se nikde něco nastavit, aby se již nezobrazovalo vůbec ?

Není nic jednoduššího, než ve firewallu Windows (brána Windows Firewall) vytvořit pravidlo pro odchozí komunikaci do internetu a zakázat veškerou komunikaci ven pro program/soubor KMPlayer.exe :-) A je klid jak s reklamama, tak s upozorněním na aktualizace.

Nahradit za PotPlayer (jeho nevýhoda je, že neumí dvojité titulky).

Případně ze složky programu smazat swf soubor. Nebo zakázat ve firewallu komunikaci tomuto programu.

Bohužel doba je zlá, čím více se obejevují programy s tímto svinstvem, ba dokonce i doplňky do prohlížeče.

PS: nevíte o nějakém přehrávači pro linux, který by uměl dvojité titulky?

Děkuju
-nechápu že mě to nenapadlo samotnýho.
Od aktualizace která přidala ten prokletej Gateway jsem pořád klikal a vypínal jak trouba-a přitom je to takhle jednoduchý.
Kmplayer je pokud jde o přehrávání fakt dobrej a z všech těch různejch Gom-Pot-Vlc a podobnejch shitů který jsem za celou dobu vyzkoušel je bez přehánění nejlepší.
Každopádně-vytvořil jsem odchozí pravidlo a ten mizernej Gateway je fuč,takže ještě jednou díky!