Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě Pc [Herního]

Dobrý den.
Chtěl bych se zeptat lidí co vědí o PC něco víc než já jaký by ste mi doporučovali Herní PC

Moje přaní k by bylo aby to byl poněkud levnější Pc počítám tak max do 12-13 tisíc korun + -
Chtěl bych aby tento PC unesl hry jako např Far Cry 3 nebo Assassins creed IV na střední nebo vyšší detaily
Minimální místo na disku tak 450GB
A procesor aby byl něco nad 3 GHZ
Grafiku bych si představoval aby unesla dvě výše uvedeně hry a aby měla 1 nebo 2 GB místa

Pokud by byl někdo tak ochotný a pomohl mi najít takovýto počítač byl bych moc vděční

max do 12-13 tisíc korun + -

Far Cry 3 nebo Assassins creed IV na střední nebo vyšší detaily

To nejde moc dohromady, za 13 tisíc budu k Vánocům pořizovat bráškovi tento PC http://www.czc.cz/3vk6mtdjasgv9an98a6ei32tqd/sezna m + chladič procesoru http://www.czc.cz/silentiumpc-fera-pro-he1224/1344 75/produkt

Dnes dosla prvni varka pc tak mam nerva:-D
Počítačová skříň Zalman Z11 Plus 1
ROZBALENO Grafická karta ASUS MATRIX-HD7970-P-3GD5 1
Operační paměť Kingston 8GB KIT DDR3 2400MHz CL11 HyperX Beast Series 1
Procesor Intel Core i7-4771 1
Teplovodivá pasta Alphacool OEM Thermal Compound 1
Chladič na procesor Zalman CNPS90F 1
Počítačový zdroj Corsair RM850 1

bude to ok??

Napětí nad 1.5V ti ničí paměťový řadič, navíc jsou ty paměti dost vysoké, lepší chladič bys kvůli nim nemohl použít.
Zdroj je sračka s vysokými číslíčky na nálepce, ale absolutně žádným výkonem, v zátěži ti akorát odpálí komponenty. Ber nějaký normální Seasonic (Proboha ne 850W), možná 500W, jestli chceš rezervu tak 600W. 850W je fakt overkill.
Procesor i7 ty na hry nikdy nevyužiješ, bude se akorát dloubat v nose.

Na tvym místě bych to snad hromadně vrátil :-D Pokud ti jde o hry, ta grafika je oproti procesoru dost bottleneck, teda vykon graficky < vykon procesoru. Na tvym místě koupím klasický i5, R9 280X, ssd nebo Velociraptor, celkem tak do 25k, zbytek peněz ušetřim a koupim za 2-3 roky nový stroj :-) Pokud tedy nehodláš hrát na 3x4K obrazovkách :-D

Tak začneme od začátku, ty tady napiš požadavky (a ne žádné parametry jako že to musí být 3GHz apod.) a my ti poskládáme ideální sestavu. Řekni co bys chtěl do budoucna a my to zohledníme a nebude problém ;-)

P.S. Vodní chlazení pod 10k to vzduchové nepřekoná.

Ten zdroj není vyloženě sračka, pokud čtu dobře, tak ho vyrobil Seasonic.
To ale samozřejmě nemění nic na tom, že je předimenzovanej a jeho výběr byla velká chyba.
K sestavě jako takové se nebudu vyjadřovat, takto to totiž klasicky dopadá, když někdo kdo tomu nerozumí skládá PC sestavu.

Uvažuj logicky. Kdyby byla HD7870 stačila na hraní všech her v masakrózním nastavení, proč by se prodávaly 2x výkonnější grafiky? HD7870 je postačující na FullHD, většinu her si zahraješ na max, těch pár nejnáročnějších budeš muset stáhnout na řekněme střední detaily nebo vypnout aliasing, aby se to dalo hrát (tj. alespoň 40FPS)

Že se hra rozjede ještě neznamená, že jde hrát. Taková HD6450 za 600Kč taky rozjede vše, jen to jaksi je nehratelné, protože 5 FPS...

Všechno na max nato musíš mít prachy,mě osobně stačí že se dá hra hrát plynule a neseká jako třeba jsem hrál Crysis na GT7600 ,hra šla sice dohrát ale místama se pěkně cukala a třeba s GTX560 rozjedu všechny hry na slušný detajly, no a dávat za GK 7000 a vejš to nevím nevím to bych musel pařit asi každej den, nějaký jo ex detaily stejně nepoznáš když nemáš s čím porovnat.:-)