Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2 GK v 1 PC

Potřeboval bych mí t na desce Gigabyte GA-965P-DQ6 dvě GK, jednu na gry a druhou na CAD. Lze to? Jak na to? Stačí je do PC nainstalovat a jen přepínat vstupy na monitoru? Dík:-) Monitor má dva DVI vtupy.

Ak to bude pripojene cez DVI digitalne, tak grafika nema na farebnu vernost ziaden vplyv (ak si neprestelujes nastavenia vo Win), vplyv ma na to v pripade digitalneho prenosu len monitor.

P.S. kedysi grafici udajne oblubovali karty matrox. Ale to zas nie je moc na hry, a otazne je co v dobe DVI maju este nejaky vyznam (ale nerobim CAD ani grafiku tak to nebudem hodnotit).