Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SSD a vyznam zmeny TEMP/TMP

Ahoj, mam dotaz. Ma nejaky vyznam na zivotnost SSD disku pokud necham TEMP/TMP na SSD? Jde mi o to ze jsem dnes koupil novej SSD disk, udelal jsem vse potrebne, cache ve FF presunuta, defragmentace vypnuta, prefetch, hibernace. Ale u toho TEMPU proste vaham, co vlastne vubec Windows uklada do tempu? Instalace programu?

Nevím, jestli myslíš, tmp na windowsu nebo na linuxu, ale to je skoro jedno. Já bych radil, když sis pořizoval ssd, tak ho používat.

Si děláš srandu? Proč by měl být TEMP na SSD? Aby se dříve odrovnal disk?

Prave pozeram v TV pekny dokument o dementnosti roznych histerii ktore si ludia vymysleli (od BSE az po azbest), ja by som k tomu pridal aj histeriu okolo SSD. Prosimta vyrataj si kolko zapisov by si potreboval na dosiahnutie zivotnosti keby sa ti tam denne zapisalo napr. 10MB (alebo kludne aj 100MB), a zistis ze sa toho nedozijes. Ale hlavne je robit paniku z nezmyslu, to dnes leti :) (ludia proste nepoznaju mierky, len mnam a fuj. Zapis je fuj :D Som myslel ze v 1 a 0 pracuju PC, ale asi to je nakazlive :D)

Tak jsem delal test kolik je napriklad FF schopny zapsat do cache pri koukani na Youtube 1080p, tak zhruba po minute videa jsem mel cache zvetsenou o 100MB, coz mi prijde jako naprosto zbytecny to zapisovat na SSD. Vim ze FF dokaze zapisovat do Ramdisku, ale zase mam jen 8Gb ram a vypnuty Swap, tak mu nechci zbytecne ubirat operacku.

Jinak systemovy temp se od vcera u nuly zvetsil na 210MB a to jsem pomalu nic neinstaloval.

Jinak SSD Life hlasi zivotnost nejakych 8 roku ;-)

[SSDLife.jpg]