Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bod obnovení

prosím o radu- v bodě obnovení nemohu šipkami přehodit na jiný měsíc, vůbec to nereaguje a druý problém, hlášení"pokoušíte se zavřít několik streánek najednou" ale já chci zavřít jen jednu.

Možná máš Windows Millenium, mi se mažou body obnovení z minulého měsíce samy
a nevadí mi to, poněvadž mám vždy z průběžného měsíce nejméně jeden bod vytvořen
automaticky, přičemž na velikosti prostoru pro bod obnovení u mně nezáleží.
Můžu ho mít třeba 10 GB nebo 1 GB jako teď, případně 320 MB jako před rokem.
Nastavení najdeš Tento počítač (pravé myšítko) - Vlastnosti - Výkon - Systém souborů.
Pokud budeš chtít staré body někdy vymazat, tak si tam jen překlikneš na
Poradce při potížích, zatrhneš Zakázat body obnovení - Použít - restart,
body se ti vymažou, pak si to zase stejným postupem aktivuješ.

Ano je tam volba pro:zapnout-vypnout, body obnovení, respektive sledování disku. Ale není tam možnost nějak upravit chod tohoto nástroje. Takže funkce změny měsíce mi stále nejde a z tohoto místa to nezměním. Nevím zda se nejedná o nějaký defekt v programu obnovení systému.Zadal jsem i ve službách restart této funkce, bohužel nic se nezměnilo.Takže máte-li někdo další návrhy, rád jej vyzkouším. Všem ale díky za snahu.:-)

Laicky řečeno - záleží na velikosti, kolik máš nastaveno paměti /viz výše/, a jestli jsi v uvedeném období=11, 12 měsíc neinstaloval nějaký program, tak máš smůlu. Jinak, když budeš chtít do budoucna, ty body mít /bez toho, že budeš instalovat něco nového/, tak si bod obnovení, musíš vytvořit ručně.

Velikost mám na max.2290mb. Body obnovení mám zaškrtnuto "vytvářet automaticky."Ale napadlo mne, zda se celá věc nezměnila v okamžiku kdy jsem prováděl přeinstalaci a poté jsem ji ukončil a nedokončil.Uvidím zda v lednu se mi podaří dát i prosinec. Možná se při této instalaci již program bod obnovení přepsal a to by tam ten předcházející měsíc nemohl být.Zatím bych to uzavřel a počkám do ledna. Děkuji všem zůčastněným za pomoc a rady , Vlada